Aktualności
Inauguracja Roku Praw Dziecka
Stanowisko sejmiku
O Województwie
Nasze Symbole
Oni rządzą
Kujawsko-Pomorskie smakuje
Poczta - Dziecięce Graffiti
Wyjątkowi
Linki
Do pobrania
 
 
Piszecie wiersze, opowiadania, malujecie, śpiewacie, osiągacie sukcesy sportowe lub macie na swoim koncie zupełnie inne, wyjątkowe osiągnięcie?
Jeśli tak, to napiszcie do nas na adres dzieci@kujawsko-pomorskie,
a my chętnie opublikujemy tutaj Wasze dzieła, zdjęcia i napiszemy o Was

Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego


Natalia Retkowska Drukuj Poleć znajomemu
 Mam 11 lat. Jestem uczennicą V klasy Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej w Trzebczu Szlacheckim.
Czytaj całość
 
Dawid Czyjak Drukuj Poleć znajomemu
 Mam 11 lat. Chodzę do V klasy Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej w Trzebczu Szlacheckim.
Czytaj całość
 
Tomasz Urbański Drukuj Poleć znajomemu
 Mam 17 lat. Uczę się w Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 2 w Chełmnie. Interesuję się sportem, a dokładnie piłką ręczną i siatkową. Wolny czas spędzam z przyjaciółmi.
Czytaj całość
 
Agnieszka Kozłowska Drukuj Poleć znajomemu
 W tym roku skończę 18 lat. Od urodzenia mieszkam w tym samym miejscu, w Kosowiźnie. Obecnie uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Chełmnie.
Czytaj całość
 
Anna Michalik Drukuj Poleć znajomemu
 Obecnie uczęszczam do klasy drugiej Gimnazjum Akademickiego w Toruniu. Mieszkam w Kijewie Królewskim, lecz przez pięć dni w tygodniu pomieszkuję w przyszkolnym internacie.
Czytaj całość
 
Krzysztof Krawczyk Drukuj Poleć znajomemu
 Jestem uczniem szkoły mechaniczno - elektryczno – elektronicznej w Toruniu. Uczęszczam do drugiej klasy. Uczę się w kierunku elektryka.
Czytaj całość
 
Elwira Taglewska Drukuj Poleć znajomemu
 Mieszkam w Trzebczu Szlacheckim. Uczęszczam do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego Księży Pallotynów w Chełmnie. Obecnie jestem w drugiej klasie. Interesuję się historią, zwłaszcza XVIII, XIX, XX wiekiem. Moimi ulubionymi przedmiotami są: historia, język polski, filozofia. Od ósmego roku życia gram na keyboardzie. Lubię śpiewać. Kiedy chodziłam do szkoły podstawowej i gimnazjum, brałam udział w konkursach muzycznych. Zdobywałam różne nagrody, ale najważniejszą i najcenniejszą dla mnie było wyróżnienie Piotra Całbeckiego.
Czytaj całość
 
Judyta Nowak Drukuj Poleć znajomemu
 W lipcu skończę 15 lat. Mieszkam w małej miejscowości (Kosowizna), na małym osiedlu, obok sporego zakładu meblarskiego(Adriana). Szkołę mam niedaleko- około półtora kilometra. Znajduje się ona w miejscowości Kijewo Królewskie. Budynek jest koloru różowego, ale już nie tak wyrazistego jak kilka lat temu. Klas jest niewiele ponad 20, ale uczniów też nie jest wielu, więc wszyscy się mieszczą. Wyposażenie szkoły nie jest aż takie złe, wyjątkiem  klasy informatycznej- Internet chodzi tak wolno, że zdążyłabym przyjść do domu i przynieść sobie trochę w wiaderku, zanim załadowałaby się przeglądarka.
Czytaj całość
 
Justyna Staniszewska Drukuj Poleć znajomemu
 Mam 16 lat i uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego w Chełmnie. Moimi ulubionymi przedmiotami są WOS oraz j. polski.
Czytaj całość
 
Mateusz Flis Drukuj Poleć znajomemu
 Mieszkam w Watorowie. Niedługo skończę 18 lat. Jestem uczniem Zasadniczej Szkoły Zawodowej ZDZ im. Stanisława Staszica w Toruniu. Uczęszczam do klasy o profilu stolarz.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 15 z 27