Aktualności
Inauguracja Roku Praw Dziecka
Stanowisko sejmiku
O Województwie
Nasze Symbole
Oni rządzą
Kujawsko-Pomorskie smakuje
Poczta - Dziecięce Graffiti
Wyjątkowi
Linki
Do pobrania
 
 
Konkursy
Regionalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu Drukuj Poleć znajomemu
 Wczoraj (7 lutego) odbył się drugi, powiatowy etap organizowanego przez Urząd Marszałkowski Regionalnego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu. Wzięło w nim udział 150 uczniów z 77 szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego.
Czytaj całość
 
Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych Drukuj Poleć znajomemu
 Do jutra (31 stycznia) czekamy na zgłoszenia do drugiej edycji Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych. Prace gimnazjalistów z naszego województwa nawiązujące do historii, etnografii, przyrody, krajoznawstwa, kultury oraz innych zagadnień związanych z edukacją regionalną można nadsyłać do 31 marca.
Czytaj całość
 
II etap konkursu Drukuj Poleć znajomemu
 Pierwszy etap Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla wszystkich klas szkół ponadgimnazjalnych dla młodzieży, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego odbył się 16 listopada br. Do Konkursu przystąpiło 36 szkół ponadgimnazjalnych (ponad 600 uczniów) z województwa kujawsko-pomorskiego. Do etapu rejonowego Konkursu zakwalifikowało się 112 uczniów. Serdecznie gratulujemy.
Czytaj całość
 
Regionalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu Drukuj Poleć znajomemu
 Prawie 2,5 tysiąca uczniów z 95 szkół ponadgimnazjalnych z regionu bierze udział w organizowanej przez Urząd Marszałkowski drugiej edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu. 4 stycznia odbył się pierwszy, szkolny etap rywalizacji.
 
Czytaj całość
 
Konkurs o czasach Kazimierza Wielkiego Drukuj Poleć znajomemu
 II Wojewódzki Konkursu Historyczny „W czasach Kazimierza Wielkiego – Czasy rycerzy” dla uczniów szkół specjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego, odbył się 17 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. J. Korczaka w Toruniu. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął marszałek Piotr Całbecki.
Czytaj całość
 
Nauka przez zabawę z grą „Liderzy Europy” Drukuj Poleć znajomemu
 Interesujesz się ekonomią, świat finansów nie ma dla Ciebie tajemnic, a na gospodarce znasz się jak mało kto nowatorska gra „Liderzy Europy”, której pierwsze rozgrywki właśnie startują została stworzona wprost dla Ciebie.
Czytaj całość
 
Zdrowa rywalizacja młodzieży z regionu Drukuj Poleć znajomemu
 W pierwszym etapie Regionalnego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu wzięło udział ponad dwa tysiące młodych pasjonatów zdrowego trybu życia. Do rywalizacji na szczeblu powiatowym, która odbyła się we wtorek (15 lutego) zakwalifikowano 150 najlepszych uczestników.
Czytaj całość
 
Wybierz tablicę – głosowanie do 15 września! Drukuj Poleć znajomemu
 Głosowanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego odbyło się 7 czerwca. W ośmiu miejscowościach, w których frekwencja wyborcza była najwyższa, staną place zabaw ufundowane przez marszałka. Od poniedziałku (20 lipca) możecie głosować na projekty tablic, które staną przy tych placach. Wśród osób, które wezmą udział w głosowaniu rozlosujemy nagrody.
Czytaj całość
 
Lato w Kujawsko-Pomorskiem – KONKURS Drukuj Poleć znajomemu
 Lato już w pełni. Są wakacje, rano nie musicie wstawać do szkoły, a po południu siedzieć nad książkami. Na pewno macie mnóstwo ciekawych pomysłów, jak wykorzystać każdy wakacyjny dzień. My również mamy dla was propozycję. Chwyćcie za aparaty fotograficzne lub pędzle, farby czy pastele i zobrazujcie wszystko to, co kojarzy wam się z najcieplejszą porą roku.
Czytaj całość
 
Laureaci konkursu zimowego Drukuj Poleć znajomemu
 Zabawy na śniegu, wiejskie pejzaże oraz zabytki naszego regionu pokryte białym puchem - to najczęściej przestawili autorzy prac nadesłanych na konkurs „Zima w Kujawsko-Pomorskiem”, zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski. Jury wybrało 21 najlepszych rysunków i fotografii.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 15 z 24