Aktualności
Inauguracja Roku Praw Dziecka
Stanowisko sejmiku
O Województwie
Nasze Symbole
Oni rządzą
Kujawsko-Pomorskie smakuje
Poczta - Dziecięce Graffiti
Wyjątkowi
Linki
Do pobrania
 
 
Konkursy
Są zwycięzcy w konkursie kolejowym! Drukuj Poleć znajomemu
Znamy nazwiska laureatów konkursu dla dzieci i młodzieży na hasło promujące jazdę koleją zatytułowanego „Dlaczego warto podróżować pociągiem?”. Wpłynęło wiele propozycji. Największy problem jury miało z przyznaniem nagród dla najmłodszych – w tej grupie hasła były najliczniejsze i najciekawsze. Oprócz pierwszych trzech miejsc, przyznaliśmy aż cztery wyróżnienia! Poniżej prezentujemy wyniki konkursu we wszystkich kategoriach wiekowych.
Czytaj całość
 
Coś dla miłośników podróżowania pociągiem Drukuj Poleć znajomemu
„Stoi na stacji lokomotywa, ciężka, ogromna i pot z niej spływa: tłusta oliwa”. Pamiętacie ten wiersz Juliana Tuwima? Teraz będziecie mogli wymyślić własne hasło związane z koleją. Urząd Marszałkowski organizuje konkurs na hasło promujące bezpieczną, ekologiczną i wygodną jazdę koleją zatytułowany „Dlaczego warto podróżować pociągiem?”.
Czytaj całość
 
Poznaj magię kraju Wikingów Drukuj Poleć znajomemu
Jesteś uzdolniony plastycznie? Interesujesz się Norwegią? Ten konkurs jest dla Ciebie! Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs odbywa się pod hasłem „Poznaj magię kraju Wikingów i jego świątecznych tradycji”, a swoje prace można przesyłać do 20 listopada.
Czytaj całość
 
Konkurs o niepodległości Drukuj Poleć znajomemu
Lubisz historię? Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Urząd Miejski w Żninie organizuje quiz związany z dziewięćdziesiątą rocznicą odzyskania niepodległości. Osoby, które w najkrótszym czasie udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi otrzymają atrakcyjne nagrody.
Czytaj całość
 
Jesienny konkurs Drukuj Poleć znajomemu
Lubicie jesień? Potraficie ją pokazać plastycznie? Macie okazję do pokazania swoich umiejętności w konkursie dla dzieci i młodzieży „Jesień w Kujawsko-Pomorskiem”, organizowanym przez Urząd Marszałkowski. Jesienne fotografie, rysunki, wydzieranki i inne prace plastyczne można przesyłać do końca listopada. Czekają atrakcyjne nagrody.
Czytaj całość
 
Konkurs dla poetów Drukuj Poleć znajomemu
Piszesz wiersze lub baśnie? Ten konkurs jest dla Ciebie! Wystarczy przesłać swoje dzieło o dowolnej tematyce do 24 października. Patronat nad konkursem objął marszałek Piotr Całbecki.
Czytaj całość
 
Historia komiksem pisana Drukuj Poleć znajomemu
Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku z okazji zbliżającej się setnej rocznicy jego powstania (14 marca 2009 r.) organizuje konkurs dla młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich. Odbywa się on pod patronatem marszałka województwa Piotra Całbeckiego.
Czytaj całość
 
Muzealne sto lat Drukuj Poleć znajomemu
Jeśli lubicie prace plastyczne i chcecie wygrać cenne nagrody, mamy coś dla Was! Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku ogłasza konkurs plastyczny na plakat który ma reklamować stulecie powstania Muzeum. Wykonać go mogą uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.
Czytaj całość
 
Rower dla Filipa Drukuj Poleć znajomemu
Laureaci konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski otrzymali dziś nagrody.  Główną – rower – zdobył dziesięcioletni Filip Śliwiński z Grzybna za hasło „Nie jedz frytek, nie pij coli, wsiądź na rower – brzuch nie boli!”. Nagrody wręczył je marszałek województwa Piotr  Całbecki oraz wicemarszałek Maciej Eckardt. Na gali wręczenia nagród obecni byli także ich fundatorzy – dyrektorzy trzech Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego: Tadeusz Kondrusiewicz z Bydgoszczy, Marek Staszczyk z Torunia i Jarosław Chmielewski z Włocławka. Laureaci konkursu obiecali marszałkowi, że będą trzymać się wyznaczonych ścieżek rowerowych podczas rowerach wycieczek.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 24 z 24