Aktualności
Inauguracja Roku Praw Dziecka
Stanowisko sejmiku
O Województwie
Nasze Symbole
Oni rządzą
Kujawsko-Pomorskie smakuje
Poczta - Dziecięce Graffiti
Wyjątkowi
Linki
Do pobrania
 
 
Krzysztof Krawczyk Drukuj Poleć znajomemu
 Jestem uczniem szkoły mechaniczno - elektryczno – elektronicznej w Toruniu. Uczęszczam do drugiej klasy. Uczę się w kierunku elektryka.

Z reguły można mnie uznać za ekscentryka, miłośnika przyrody i wariata w jednym (z przymrużeniem oka). Swoje zainteresowania kieruję na wszystko, co wiąże się z dziełem, sztuką, rzemieślnictwem.

Od dzieciństwa towarzyszy mi również zamiłowanie do kinematografii (z początku szczególnie intrygowała mnie zabawa w bycie kimś, kim się nie jest - aktorstwo), chęć przygód - ma się coś  z Felliniego.. i taniec.  

Uwielbiam tematy związane ze zjawiskami nadprzyrodzonymi. Ze względu na moją pasję do tworzenia  przeróżnych historii wzbogacam się coraz bardziej o nowe zainteresowania. Interesuję się japońską kulturą, religią Wschodu, chętnie oglądam i czytuję komiksy. Dla przyjemności sam rysuję mniej lub bardziej wymyślne obiekty i podmioty. Nie gardzę dobrą literaturą (dzięki czemu mogę ćwiczyć warsztat literacki). Coraz chętniej zaglądam na strony z blogami o różnej tematyce.

Dla odprężenia i dla  rozrywki zasiadam przy grach komputerowych.  Z zaciekawieniem obserwuję muzykę rap na polskiej scenie. Przesłuchuję również muzykę z gatunku pop, rock, jazz, techno, metal - najczęściej o różnych odmianach gatunkowych, np. rock z jazzem bądź orientalno-energetycznym metalem.

Opowiadanie Krzysia do przeczytania tutaj .