Aktualności
Inauguracja Roku Praw Dziecka
Stanowisko sejmiku
O Województwie
Nasze Symbole
Oni rządzą
Kujawsko-Pomorskie smakuje
Poczta - Dziecięce Graffiti
Wyjątkowi
Linki
Do pobrania
 
 
Granty na wyrównywanie szans Drukuj Poleć znajomemu
 Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła kolejną edycję regionalnego konkursu grantowego w ramach programu Równać Szanse 2011, realizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Termin składania wniosków upływa 11 października. Konkurs, skierowany między innymi do organizacji pozarządowych, ma na celu wyrównywanie szans na dobry start życiowy młodzieży z małych miejscowości.
 
W ramach konkursu o dotacje do 7 tysięcy zł mogą się ubiegać organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy które chcą założyć organizację pozarządową. Podmioty te powinny działać na terenach wiejskich i w miastach do 20 tysięcy mieszkańców. Planowane działania powinny służyć wyrównywaniu szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej z małych miejscowości.

Wnioski należy składać korzystając z elektronicznego systemu naboru wniosków, znajdującego się na stronie www.rownacszanse.pl. Przed złożeniem wniosku można zapoznać się ze szczegółową informacją o konkursie oraz znajdującą się na stronie instrukcją postępowania.

Termin składania wniosków upływa 11 października 2011 roku.  

Regulamin konkursu tutaj.

Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego


22 sierpnia 2011 r.
 
 
 
 

Gościmy