Aktualności
Inauguracja Roku Praw Dziecka
Stanowisko sejmiku
O Województwie
Nasze Symbole
Oni rządzą
Kujawsko-Pomorskie smakuje
Poczta - Dziecięce Graffiti
Wyjątkowi
Linki
Do pobrania
 
 
Ekomultikonkurs przed Urzędem Marszałkowskim Drukuj Poleć znajomemu
 Przed głównym gmachem Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu można oglądać wystawę prac wyróżnionych w multimedialnym konkursie ekologicznym „Różne spojrzenia, jedno myślenie – zachować różnorodność biologiczną”. Konkurs zorganizowany został przez Toruńskie Stowarzyszenie Ekologiczne Tilia.
 
Celem przedsięwzięcia było pokazanie różnorodności biologicznej otaczającej przyrody z troską o jej ochronę i przetrwanie. Konkurs skierowany był do wszystkich twórców amatorskich filmów i fotografii o tematyce przyrodniczej powyżej 13 roku z województw kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. Prace można było nadsyłać w terminie od 1 lutego do 10 września. Do konkursu zgłosiło się 798 osób, które nadesłały 1881 fotografii oraz 30 filmów. Jury konkursu wybrało po 10 fotografii i 4 filmy w każdej kategorii wiekowej tj. 13-18 lat i powyżej 18 lat. Prace umieszczone zostały na stronie internetowej konkursu www.ekomultikonkurs.pl. W głosowaniu internetowym wzięły udział 2174 osoby. Głosowanie internautów wyłoniło zwycięzców konkursu, którzy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe: laptopy, kamerę, aparaty fotograficzne.

Lista zwycięzców oraz osób wyróżnionych tutaj

Wystawę prac można oglądać  do 30 listopada przed Urzędem Marszałkowskim przy placu Teatralnym 2 w Toruniu. Filmy wyróżnione w konkursie można oglądać na stronie internetowej www.ekomultikonkurs.pl

Szkoła Leśna na Barbarce

14 listopada 2011 r.
 
 
 
 

Gościmy