Aktualności
Inauguracja Roku Praw Dziecka
Stanowisko sejmiku
O Województwie
Nasze Symbole
Oni rządzą
Kujawsko-Pomorskie smakuje
Poczta - Dziecięce Graffiti
Wyjątkowi
Linki
Do pobrania
 
 
Finał Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów klas III gimnazjum Drukuj Poleć znajomemu
Dnia 15 marca o godz. 10.00 w sali sesyjnej i patio na I piętrze Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu odbędzie się IX finał Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów klas III gimnazjum.
 
W salach Urzędu Marszałkowskiego zasiądzie tego dnia 70 uczniów, którzy przebrnęli przez dwa pierwsze etapy Konkursu. Wyniki etapu finałowego zostaną odczytane jeszcze tego samego dnia (nie później niż o godz. 13.00). Przedstawiona będzie również lista laureatów - uczestników, którzy zdobyli wymaganą regulaminem liczbę punktów.

Po 15-minutowej przerwie laureaci Konkursu przystąpią do zadania praktycznego, które polegać będzie na ustnej prezentacji siebie jako kandydata na samorządowca.
Suma punktów z testu oraz ocen jurorów z części praktycznej pozwoli wyłonić trzech zwycięzców, którzy otrzymają nagrody finansowe.
Dla szkoły, której finaliści wywalczą najwięcej tytułów laureatów, zaplanowana jest nagroda rzeczowa.

Konkurs organizuje Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty oraz Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Konkursowi patronują uczelnie: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku.

Kancelaria Sejmiku

2 marca 2012 r.
 
 
 
 

Gościmy