Aktualności
Inauguracja Roku Praw Dziecka
Stanowisko sejmiku
O Województwie
Nasze Symbole
Oni rządzą
Kujawsko-Pomorskie smakuje
Poczta - Dziecięce Graffiti
Wyjątkowi
Linki
Do pobrania
 
 
Biały Orlik 2012 Drukuj Poleć znajomemu
 Ministerstwo Sportu i Turystyki zaprasza do udziału w najnowszej edycji pilotażowego programu budowy składanych lodowisk sezonowych oraz lodowisk stałych „Biały Orlik”. Wnioski o dofinansowanie inwestycji można składać do 21 września.
 
Program zakłada budowę ogólnodostępnych lodowisk na terenie lub w bezpośrednim sąsiedztwie boisk wielofunkcyjnych „Orlik”. Przedsięwzięcie będzie finansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz samorząd lokalny, który postawi taki obiekt. Wsparcie resortu sportu to połowa kosztów budowy orlika, nie więcej jednak niż 300 tysięcy złotych.
 
Jedyny „Biały Orlik” w Kujawsko-Pomorskiem powstał do tej pory w Janikowie (powiat inowrocławski). Więcej na ten temat tutaj
 
Samorządy lokalne zainteresowane realizacją inwestycji mogą składać wnioski o dofinansowanie do Ministerstwa Sportu i Turystyki do 21 września.
Więcej informacji oraz formularze do pobrania na stronie www.orlik2012.pl. Informacji udzielają też pracownicy Departamentu Sportu i Edukacji w Urzędzie Marszałkowskim: m.drogorob@kujawsko-pomorskie.pl    
 
Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego


11 września 2012 r.
 
 
 
 

Gościmy