Aktualności
Inauguracja Roku Praw Dziecka
Stanowisko sejmiku
O Województwie
Nasze Symbole
Oni rządzą
Kujawsko-Pomorskie smakuje
Poczta - Dziecięce Graffiti
Wyjątkowi
Linki
Do pobrania
 
 
Otworzyliśmy Orliki w Lubostroniu i Barcinie
 Kolejne dwa obiekty sportowe wybudowane w ramach rządowo-samorządowego programu „Moje Boisko – Orlik 2012” rozpoczynęły działalność w powiecie żnińskim. W sobotę (17 września) uroczyste otwarcie „Orlika” odbyło się w Lubostroniu (gmina Łabiszyn), a w poniedziałek (19 września) w Barcinie. W tym roku w naszym regionie powstanie 36 „Orlików”.
Czytaj całość
 
Nowa sala gimnastyczna w Królikowie
 Uroczyste otwarcie sali gimnastycznej odbyło się w sobotę (17 września) przy Szkole Podstawowej w Królikowie w gminie Szubin (powiat nakielski). Urząd Marszałkowski wsparł finansowo realizację inwestycji.
Czytaj całość
 
Festyn archeologiczny w Biskupinie
 W sobotę (17 września) rozpoczął się w Biskupinie jeden z największych w Europie festynów archeologicznych. Tegoroczna edycja nosi nazwę „Grecja – narodziny Europy”. Honorowy patronat nad imprezą objął marszałek Piotr Całbecki.
Czytaj całość
 
Otworzyliśmy basen w Radziejowie
 Dzięki prawie 8 mln zł dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego przy Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie powstała nowoczesna kryta pływalnia. 19 września odbyło się uroczyste otwarcie kompleksu.
Czytaj całość
 
Otworzyliśmy Orlika we Włocławku
 Uroczystość otwarcia kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” odbyła się 14 września przy Zespole Szkół Budowlanych we Włocławku. W tym roku w naszym regionie powstanie 36 „Orlików”.
Czytaj całość
 
Rodzic na zastępstwo. Miłość na zawsze
 Rusza kampania promująca rodzicielstwo zastępcze w województwie kujawsko-pomorskim realizowana przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu pod hasłem "Rodzic na zastępstwo. Miłość na zawsze". Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął marszałek Piotr Całbecki.
Czytaj całość
 
Biegi im. Bronisława Malinowskiego
 Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego odbyły się 17 września w Grudziądzu. Tegoroczna edycja imprezy została objęta patronatem Prezydencji Polski w Unii Europejskiej. Organizację zawodów wspiera Urząd Marszałkowski.
Czytaj całość
 
StarForce 2011
 Trzecia edycja zlotu miłośników „Gwiezdnych wojen” – „StarForce 2011” w ubiegły weekend odbyła się w Toruniu.  W programie znalazły się między innymi parada w barwnych kostiumach, pokazy walk na miecze świetlne,  konkursy, wystawy, prezentacje i panele dyskusyjne. Nagrodę w konkursie na najlepszy kostium ufundował Urząd Marszałkowski.
Czytaj całość
 
Rowerem wzdłuż Wisły
 W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego wzdłuż Wisły przepływającej przez nasz region zostaną wyznaczone i oznakowane rowerowe szlaki turystyczne. To atrakcja nie tylko dla turystów. Koncepcja przebiegu ścieżek powstała w oparciu o konsultacje z samorządami i organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi rowerzystów.
Czytaj całość
 
Kręcę filmy, nie jointy!
 Urząd Marszałkowski i Komenda Wojewódzka Policji wspólnie z toruńską Fundacją Tumult rozpoczęły realizację zaplanowanego na kilka lat programu profilaktyki społecznej, adresowanego do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w całym regionie. Nazwaliśmy go „Sztuką wyboru”, a tegoroczne hasło brzmi „Kręcę filmy a nie jointy”.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 181 - 200 z 398
 
 
 

Gościmy