Aktualności
Inauguracja Roku Praw Dziecka
Stanowisko sejmiku
O Województwie
Nasze Symbole
Oni rządzą
Kujawsko-Pomorskie smakuje
Poczta - Dziecięce Graffiti
Wyjątkowi
Linki
Do pobrania
 
 
Uczniowie o zamkach z naszego regionu
 Dokładnie siedem lat temu Wasi koledzy i koleżanki oraz nauczyciele z toruńskiego IV Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum nr 2 w Grębocinie opracowali przewodnik i nakręcili film o gotyckich zamkach zlokalizowanych na terenie naszego województwa.
Czytaj całość
 
Turniej piłki halowej
 Blisko 250 młodych piłkarzy – w tym wielu Waszych kolegów - spotkało się 15 stycznia w Brąchnowie i Chełmży, by wziąć udział w Mistrzostwach w Piłce Halowej dzieci i młodzieży ze Stowarzyszeń Lokalnych Salezjańskiej Organizacji Sportowej RP w Inspektorii św. Wojciecha.
Czytaj całość
 
Samorządowa lekcja w Sępólnie Krajeńskim
 W ramach kolejnej edycji projektu „Młodzież czyta gazety. Promocja idei i praktyki promocji samorządu w mediach” odbyła się 4 stycznia w sępoleńskim Zespole Szkół Licealnych niecodzienna lekcja. W roli nauczycielki wystąpiła radna województwa Iwona Kozłowska dając miniwykład na temat roli i zadań samorządu terytorialnego.
Czytaj całość
 
Młodzi artyści na Święta
 Wykonanie kolęd na płycie „Wesołych Świąt. Boże Narodzenie 2010” oraz rzeźb figur z bożonarodzeniowej szopki, która przez kilka tygodni stała przed Urzędem Marszałkowski to Wasz wkład w tworzenie magicznej atmosfery Świąt.
Czytaj całość
 
Przepis na wyborne danie – gotowanie rodzinne
 „Mam na imię Maksymilian, mam 8 lat. Moja siostra pięknie śpiewa, a moi młodsi bracia są śmieszni” – tak rozpoczyna się relacja zwycięskiego zgłoszenia w rodzinnym konkursie kulinarnym „Gąski, gąski do domu…” na najlepszą gęsinową recepturę.
Czytaj całość
 
Przedświąteczne spotkania z przedszkolakami
 Czym jest modelina „Play do”, czy podczas Wigilii je się tylko tradycyjnego karpia i którędy do domu dostaje się Gwiazdor tego oraz wielu innych ciekawych rzeczy dowiedzieliśmy się podczas rozmów z maluchami z sześciu przedszkoli z naszego województwa.
Czytaj całość
 
Nauka przez zabawę
 Cztery fascynujące gry będzie zawierała nowa strona internetowa przygotowana specjalnie z myślą o Was. Dzięki nim będziecie mogli poprzez wyśmienitą zabawę zdobyć wiedzę na temat Waszego rodzinnego regionu.
Czytaj całość
 
Place zabaw za wyborczą frekwencję
 Już od wiosny przyszłego roku będziecie mogli bawić się na znakomicie wyposażonych placach zabaw w Nieszawie, Ciechocinie, Górznie, Radziejowie i Grudziądzu. Wszystko to dzięki Waszym rodzicom, którzy 21 listopada wzięli udział w wyborach.
Czytaj całość
 
„Lato w Kujawsko-Pomorskiem” – nagrody rozdane
 W Urzędzie Marszałkowskim odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie dla dzieci i młodzieży „Lato w Kujawsko-Pomorskiem”. Nagrodzono czternaście prac plastycznych i fotograficznych. Laureaci odebrali nagrody z rąk Romana Bickiego, dyrektora Departamentu Spraw Społecznych.
Czytaj całość
 
Wiosenne prace nagrodzone
 Rozdanie nagród laureatom konkursu „Wiosna w Kujawsko-Pomorskiem” odbyło się 7 października w Urzędzie Marszałkowskim. Jury nagrodziło dziewiętnastu autorów prac plastycznych i fotograficznych. Nagrody odebrali z rąk wicemarszałka Macieja Eckardta.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 321 - 340 z 398
 
 
 

Gościmy