Aktualności
Inauguracja Roku Praw Dziecka
Stanowisko sejmiku
O Województwie
Nasze Symbole
Oni rządzą
Kujawsko-Pomorskie smakuje
Poczta - Dziecięce Graffiti
Wyjątkowi
Linki
Do pobrania
 
 
Dawne prace na wsi
 Zapraszamy Was do skansenu w Kłóbce na niezwykłe prezentacje dawnych prac wykonywanych na wsi.
Czytaj całość
 
Kolorowa Sri Lanka
 Jeśli interesujecie się różnymi zakątkami świata, zapraszamy Was na wystawę prac dzieci ze Sri Lanki. Ich tematem jest się bujna i pełna barw tropikalna wyspa.
Czytaj całość
 
Przyjdź i zobacz jak się gra w hokeja w latem!
 W ubiegłym tygodniu kibicowaliśmy chłopcom, teraz czas dopingować dziewczyny. Kolejny turniej hokeja na trawie rozgrywany w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozpocznie się w środę (godzina 16 i 18) w Toruniu ( boisko przy ul. Szosa Chełmińska 75). Przyjdź i zobacz jak wygląda gra, w której zamiast lodu jest trawa, a zamiast krążka niewielka piłeczka. Może też zagrasz w nią na swoim podwórku?
Więcej informacji tutaj
 
Galopem w Myślęcinku
Zapraszamy was na zawody jeździeckie do Myślęcinka (ul. Konna 10). We wtorek i środę w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywany będzie tu turniej w skokach przez przeszkody (początek o godzinie 9). Kolejne zawody – ujeżdżanie i Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego – rozpoczną się w piątek.
Więcej informacj tutaj
 
Nowoczesny basen także dla dzieci
 Wszystkich miłośników pływania zapraszamy do korzystania z nowoczesnego basenu w Bydgoszczy. Niedawno pływali tam młodzi sportowcy na olimpiadzie młodzieży, teraz czas na Was. Powiedzcie rodzicom, żeby zabrali Was na pływalnię do bydgoskiej „Astorii” przy ulicy Królowej Jadwigi 23. Więcej informacji tutaj .
 
Zrób zdjęcia, wyślij na konkurs!
Jeśli próbujesz swoich sił w fotografii, jeśli uważasz, że robisz interesujące zdjęcia - weź udział w wakacyjnym konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną. Możesz zdobyć cenne doświadczenie, a także wygrać nagrody.

  Więcej informacji tutaj .

 Koniecznie poproś rodziców, by wspólnie z Tobą przeanalizowali regulamin konkursu i pomogli wypełnić formularz zgłoszeniowy, a także dołączyli do niego zgodę na Twoje uczestnictwo w konkursie „Pokaż swój region”.
 
Wakacje w szkole? Czemu nie!
Specjalnie dla Was na placach zabaw pięciu bydgoskich szkół prowadzone są zajęcia sportowo-rekreacyjne. Jeżeli chcecie pobawić się z rówieśnikami i ciekawie spędzić wakacje przyjdźcie do szkoły. Koniec z wakacyjną nudą!

Listę szkół i inne informacje znajdziecie tutaj
 
Paula i jej poezja
Trzynastoletnia Paula Mroczkowska pisze wiersze od siedmiu lat. Właśnie wydała trzeci tomik poezji, który uważa za zwieńczenie swojej dotychczasowej pracy. Ta młoda artystka otrzymała niedawno stypendium artystyczne marszałka naszego województwa. Dokonania Pauli doceniono także organizując jej wiele wieczorów autorskich. Paula za sprawą swojej artystycznej duszy jest odbierana przez otocznie jako osoba wyjątkowa.
Czytaj całość
 
Co dzieci wiedzą o Dwumieście Bydgoszcz-Toruń
Pomnik Kopernika, statuetka bydgoskiej Łuczniczki, Opera Nova, toruńska starówka – to niektóre motywy wyróżnionych prac plastycznych w konkursie literacko-plastycznym „Dwumiasto Bydgoszcz-Toruń”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się na początku września. Zobaczcie wyróżnione prace Waszych koleżanek i kolegów.
Czytaj całość
 
Nowoczesny szpital dziecięcy
W Bydgoszczy powstanie jeden z najnowocześniejszych szpitali dziecięcych w Polsce. Nowe budynki, do których za sześć lat przeniesie się obecna lecznica, kosztować będą 140 milionów złotych.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 381 - 398 z 398
 
 
 

Gościmy